کشمش ایرانی

کشمش مویز

کشمش مویز
01
ژانویه
2020

کشمش مویز

کشمش مویز نسبت به به کشمش های دیگر دارای خواص فراوانی می باشد.

چرا مویز مقوی تر و مغذی تر می باشد؟

اگر بخواهیم تعریف درستی از مویز داشته باشیم می توان گفت که به حبه های درشت خشک شده که از انگور شاهانی تهیه می شود مویز می گویند. همین مویز از دیگر کشمش های موجود دربازار (کشمش سبز و کشمش تیزابی) بهتر وخواص بیشتری دارد. این خشکبار در اثر خشک شدن به هیچ وجه خواص خود را از دست نمی دهد. بارزترین خواص که کشمش مویز دارد باعث جلوگیری از بروز اختلالات بیماری آلزایمر می شود هر چقدر کشمش سیاه تر باشد به بهبود بیماری کمک بیشتری خواهد کرد.

به نظر شما کدام کشمش از نظر خواص بهتر است؟

توجه کنید که همه کشمش ها دارای خواص فراونی هستند ولی ما در اینجا انواع کشمش ها را با هم مقایسه می کنیم.

خواص مویز

اگر شما کشمش را به وسیله تیزاب خشک کنید ممکن است کشمش شما کیفیت خود و طعم و رنگ و بو خود را از دست بدهد همچنین تیزابی که بیش از اندازه استفاده شود برای کسانی که اسم و سرطان دارند توصیه نمی شود. نوع دوم که مقایسه می شود کشمش آفتابی است که نام دیگرآن کشمش پلویی است که این کشمش بدون مواد افزودنی خشک می شود و بهتر از کشمش تیزابی می باشد از انگور عسگری بیشتر برای این کار استفاده می شود بین کشمش تیزابی و آفتابی ما به شما کشمش آفتابی را پیشنهاد می کنیم.

قیمت کشمش مویز :

کشور عزیزمان طی چند سال گذشته در حوزه تولید میوه های خشک توانسته محصولات با کیفیتی ایجاد و صادر کنند که یکی از آنها مویز است که قیمت این کشمش توسط  کارشناسان شرکت فرتاک مشخص می شود برای اطلاع از قیمت انواع کشمش به سایت ما مراجعه و با ما  در تماس باشید.